Hotel  se nachází v krásném přírodním prostředí na břehu řeky Sázavy a poskytuje služby celoročně. Je ideálním místem pro rodinnou dovolenou, ale i pro rekreaci jednotlivců a skupin. Pro svoji polohu a prostředí je velmi vyhledáván firmami pro pořádání akcí typu seminář nebo školení. Je vhodný pro milovníky pěší turistiky a cykloturistiky, vodních sportů, rybaření a myslivosti.

Fotogalerie.
 
Ubytování: Hotel  nabízí 50 dvoulůžkových, standardně vybavených pokojů s příslušenstvím a kapacitou 5 třílůžkových pokojů s koupelnami. Rovněž je možnost pronájmu místa pro obytné vozy.
 

 
Ubytovací služby: Recepce hotelu  má nepřetržitý provoz a kromě služeb ubytovacích a informačních je možné zakoupit nápoje, pohlednice, známky, telefonní karty, mapy,drogistické a hygienické potřeby.
 

   

 
Zasedací místnosti: 8 konferenčních místností (20 - 120míst) s audio a video servisem, tlumočnické služby
5 jednacích salonků (8-10 osob)
 
Stravování: Snídaně, polopenze, plná penze
Samoobslužná restaurace - kapacita 100 míst (uspořádání stolů variabilní).
Občerstvení - přízemí Občerstvení - I.patro
5 salonků - učeben - uspořádání stolů variabilní
Zahrada - kapacita 60 míst, 2 ohniště, možné grilování kuřat, masa,selat na zahradním grilu - styl garden nebo gril party.
 
Stravovací služby: Hotel  poskytuje standardní nabídku (snídaně, obědy, večeře), pro rekreanty, firmy, skupiny nebo jednotlivce, stravování formou polopenze nebo plné penze. Na objednávku nebo po domluvě s klientem zajistíme akce typu rodinná oslava, svatba, raut, grilování, garden party, ochutnávka vína nebo piva s hudbou, nedělní sváteční oběd, večírek, staročeská zabijačka, rybí speciality, zvěřinové hody, pečení selátek apod.
 
Školení a semináře: K dispozici jsou prostory pro pořádání akcí tohoto druhu a k tomu odpovídající technické vybavení (projekční televize, video, flipchart, zpětný projektor, promítací plátno). Uspořádání je variabilní, až do 100 osob.
 

 
Parkování: Dostatečná kapacita k parkování osobních vozidel, autobusu v uzavřeném a hlídaném objektu. Možnost pronájmu místa i pro obytné vozy.
 
Sport: V objektu je zabudované hřiště na volejbal, nohejbal, košíkovou, líný tenis, badminton,dále herna pro stolní tenis, šachy. V okolí jsou vyhovující trasy pro cykloturistiku, vhodné terény pro pěší turistiku, houbaření, vodní sporty. Dále je v nabídce hotelu  také sauna.
 
Kancelářské služby: Telefon, fax, kopírování, vyřizování poštovních služeb, kompletní informace o okolí.
 
Ostatní informace: Posázaví přímo vybízí svojí krásnou scenérií k návštěvě zdejšího okolí, bohatého na přírodní jevy (klidová oblast Kaliště-Džbány, ptačí rezervace Tomice, květné rezervace Medník a Kobylí Dráha) a historické památky (Zlenický hrádek, Konopiště, Český Šternberk, Jemniště, Líšno, Vysoký Chlumec, Vrchotovy Janovice, Vlašimský zámek, dřevěná rozhledna na hoře Blaník).
Řeka Sázava bohatá na ryby je rájem rybářů, pro které zajistíme rybářské lístky. Zdejší okolí (Konopiště) je vyhlášeným místem honiteb a odstřelů lesní zvěře.
 

 
Turistické cíle: Zámek Konopiště - bývalé sídlo následníka habsburského císaře Ferdinanda d´Este se známými bohatými sbírkami zbraní, loveckých trofejí. V dnešním zámku je zachována původní gotická kaple s unikátním výjevem Madony kárající Ježíška. Rozsáhlý park (225 ha) s anglickou a růžovou zahradou, rybníky pro koupání i rybolov a obora s možností lovu.
Klášter sv. Prokopa v Sázavě, založený kolem r. 1092 knížetem Oldřichem a sv.Prokopem pro slovanské mnichy byl významným kulturním střediskem. Městečko Sázava je světoznámé výrobou technického skla (sklárny Kavalier) a je rodištěm J.Voskovce, který zde spolu s J.Werichem aj.Ježkem po dobu letních prázdnin tvořili.
V nedalekých Hrusicích je rodiště a působiště a muzeum světoznámého malíře Josefa Lady, který tuto malou obec proslavil svými neopakovatelnými obrázky.
V okolní kopcovité krajině se také ukrývá známá hvězdárna a observatoř v Ondřejově.
Dosažitelnost:
 • automobilem
  • 40 km jihovýchodně od Prahy (směr Brno dálnice D1 - exit Mirošovice - směr Benešov - exit Pyšely - směr Čtyřkoly - Lštění - Zlenice)
  • 10 km severně od okresního města Benešov (směr Praha - exit Pyšely - směr Pyšely - Lštění - Zlenice)
  • 60 km od mezinárodního letiště Praha - Ruzyně (atto 1.trasa)

  Mapa příjezdu

 • vlakem
  • trať Praha Benešov (přestup Čerčany)
  • trať Čerčany - Světlá n/Sázavou (stanice výstupu Zlenice)